logo
  • banner

Rozdrabniacz do gałęzi

Rozdrabniacz do gałęzi przyda się przy prowadzeniu prac związanych z pielęgnacją czy wycinką drzew. Pomoże pozbyć się większych elementów roślinności, takich jak krzewy i pozostałości gałęzi podczas przygotowywania terenu pod budowę. Sprawdzi się również w przypadku konieczności uprzątnięcia wiatrołomów.

Wynajem rozdrabniaczy do gałęzi to propozycja, którą kierujemy zarówno do prywatnych Klientów, jak i przedsiębiorców oraz instytucji publicznych. Zapewniamy korzystne warunki współpracy, atrakcyjne ceny wynajmu, a także transport urządzenia na miejsce pracy oraz jego odbiór. Dysponujemy wysokiej jakości, wydajnymi rozdrabniaczami do gałęzi, które pozwolą na sprawną utylizację materiału drzewnego.

Czy warto skorzystać z rozdrabniacza do gałęzi?

Rozdrobnienie gałęzi oraz innych elementów roślin drzewiastych pozwoli na znaczne zmniejszenie objętości drzewnych odpadów. W przypadku konieczności ich utylizacji, pozwoli na obniżenie jej kosztów. Wióry z rozdrobnionych gałęzi można wykorzystać w celach ozdobnych i ochronnych, np. do otoczenia nimi ogrodowych rabat czy podsypania krzewów. Wykorzystuje się je także do prac artystycznych i przy dekorowaniu wnętrz. Sprawdzają się również jako materiał opałowy lub rozpałka, a ich przechowywanie jest łatwiejsze niż w przypadku całych gałęzi. Drobne wiórki można z powodzeniem wykorzystywać jako ściółkę dla zwierząt. Nadają się również do przygotowania kompostu.