logo
  • banner

Wynajem mobilnych przesiewaczy bębnowych Doppstadt

Nasza oferta obejmuje wynajem mobilnych przesiewaczy bębnowych firmy Doppstadt, renomowanego niemieckiego producenta maszyn wykorzystywanych przy pracach ziemnych i recyklingu surowców naturalnych. Urządzenia te umożliwiają efektywne sortowanie różnego rodzaju materiałów sypkich. Dzięki zastosowaniu sit bębnowych o różnej wielkości możliwe jest szybkie, a przy tym niezwykle precyzyjne rozdzielenie poszczególnych frakcji. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż ziemi urodzajnej i innych materiałów sypkich, które możemy wyselekcjonować m.in. dzięki zastosowaniu przesiewaczy. Serdecznie zapraszamy do współpracy Klientów z Gdańska i całego województwa pomorskiego.

Zastosowanie przesiewaczy bębnowych

Mobilne przesiewacze bębnowe wykorzystywane są podczas wykonywania robót ziemnych, ale również w trakcie prac budowlanych. Urządzenia te sprawdzają się bowiem doskonale w przypadku konieczności rozdzielenia materiałów takich jak kruszywa, żwir czy piasek. Przesiewacze budowlane dają możliwość odzyskania elementów, które można wykorzystać podczas późniejszych prac, na przykład do przygotowania zaprawy murarskiej lub utwardzenia dróg. Korzyści płynące z wynajmu przesiewacza to nie tylko oszczędność wynikająca z odzysku wartościowych materiałów, ale również zminimalizowanie objętości odpadów, a co za tym idzie kosztów ich utylizacji.

Przesiewacze bębnowe wykorzystywane są także do prac wydobywczych. Dzięki nim możliwe jest oddzielenie cennych kruszyw od niepożądanych odpadów. Ponadto, urządzenia te dają możliwość rozdzielenia elementów suchych od wilgotnych, a także separacji dużych, ostrych i niebezpiecznych elementów zawartych w sypkim materiale. Przyczyniają się więc do zwiększenia bezpieczeństwa prowadzonych prac.