logo
  • banner

Wynajem koparki

Wynajem koparki to usługa, którą kierujemy do Klientów firmowych i prywatnych. Mogą z niej skorzystać mieszkańcy oraz przedsiębiorcy z Gdańska, Gdyni i całego województwa pomorskiego. Dysponujemy profesjonalnym, niezawodnym sprzętem renomowanych producentów, takich jak JCB. Pomożemy w doborze urządzenia, które najlepiej sprawdzi się przy wykonywaniu planowanych robót. Dzięki temu przeprowadzenie wszelkich prac ziemnych na Twojej działce przebiegnie w sposób szybki i bezproblemowy. Współpraca z nami do pewność sprawdzonych urządzeń, atrakcyjnych cen oraz przejrzystych warunków wypożyczenia koparki. Wśród dostępnych w naszej ofercie rodzajów koparek i ładowarek do wynajęcia dostępne są m.in.:

  • minikoparka JCB 8018,
  • koparka kołowa JCB 130,
  • koparka gąsienicowa JCB JS 240,
  • koparko-ładowarka JCB 4CX,
  • ładowarka JCB 436,
  • miniładowarka.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia urządzeń w naszej galerii sprzętu. Przedstawiamy w niej również sposoby zabezpieczenia wykopu i zagęszczenia terenu, stanowiące element prowadzonych przez nas prac.

Kiedy warto wynająć koparkę?

Koparki i minikoparki to rodzaje urządzeń, które przydatne są podczas prowadzenia wielu prac budowlanych. Pozwalają na znaczną oszczędność czasu, przeznaczonego na przygotowanie terenu do wykonania zróżnicowanych inwestycji. Minikoparki sprawdzą się doskonale przy drobnych pracach, jak wykopy pod przyłącza bądź niewielkie obiekty, takie jak garaże czy budynki gospodarcze. Z kolei większe urządzenia są nieodzowne podczas wykopu pod fundamenty budynku i do rozmaitych prac budowlanych na szeroką skalę. Urządzenia te będą również niezbędne do wyrównania trenu pod drogi i inne inwestycje. Koparki i minikoparki są przydatne także przy tworzeniu oczek wodnych, a także wykopach pod szamba czy zbiorniki.

Dostępne w naszej ofercie koparki doskonale sprawdzą się przy różnego typu pracach. Proponujemy również wynajem młotów wyburzeniowych i innych sprzętów budowlanych. Pomożemy w wyborze odpowiednich maszyn do przeprowadzenia zaplanowanych robót. Możliwe jest wynajęcie koparki z operatorem, który sprawnie przeprowadzi prace na Twojej działce, bądź samego urządzenia.